HAKKIMIZDA
Firmamız; Siz değerli müşterilerimizin bize duyduğu özgüven sayesinde, kendini teknolojinin gerektirdiği koşullarda; inşaat sektöründe geliştirmeye devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana amacımız müşteri memnuniyeti çerçevesinde dürüst, ilkeli, saygılı ve geleceğe yönelik uygulamalarda bulunmaktır.

 

Firmamızın kurucusu ve Daimi başkanı Ekrem Özplan sektöre 1967 yılından bu tarafa emek vermiş ve sektörün daimi takipçilerinden olmuştur. 1992 yılında kendi adına kurmuş olduğu atölyede memleketin her bir köşesine hizmet vermek için çabalamıştır. 1998 yılında genç girişimci kardeşler Erdinç ve Emin Özplan ile birlikte bir aile şirketi unvanı kazanmıştır. Hizmete 80 m2 lik bir atölyede başlayan firmamız saygın kuruluşlara ve kişilere yüzlerce iş yaparak gelişimine ve büyümeye devam etmiştir. Şu an yaklaşık 1000m2 bir alanda uygulamalarını sürdürmektedir. 

 

Firmamız memleketimiz adına doğaya ve insana saygılı bir şekilde ülkemizin öz kaynakları ile yine ülkemize hizmet etmekten onur duymaktadır.